Usługi

ppuhbart.pl

Etykiety termiczne


Drukarki etykiet pozwalają na odpowiednim papierze wydrukować wcześniej zaprojektowaną etykietę. Etykiety termiczne to nic innego jak ulepszona wersja, bo druku dokonuje się na papierze, który jak naklejka można później łatwo nanieść na słoik czy puszkę. Etykiety termiczne odgrywają ważną rolę gdyż odpowiednio wydrukowana etykieta (tzn. o odpowiedniej intensywności koloru) to podstawa popytu na dany produkt.

arttattoo.pl

Laserowe usuwanie tatuażu


Jeśli Twoje ciało zdobi rysunek, którego wolisz nie pokazywać znajomym to nasza oferta powinna Cię zainteresować. Naszą specjalnością jest laserowe usuwanie tatuaży. Pracujemy na nowoczesnym i niezawodnym sprzęcie, który nie stwarza żadnego zagrożenia dla Twojego zdrowia. Ceny naszych usług są przystępne!

figielrzeczoznawca.pl

Rzeczoznawca majątkowy Kraków


Przedstawiamy ofertę rzeczoznawcy majątkowego w Krakowie. Piotr Figiel to osoba o odpowiednich kompetencjach oraz wiedzy, a także dużym doświadczeniu w usługach z zakresu wyceny nieruchomości oraz maszyn. Szczegóły oferty oraz profil usługowy znajdują się na stronie internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia!

dzwigiwarszawa.com

Usługi dźwigowe


Korzystając z usług dźwigowych firmy Pawła Waćkowskiego zyskują państwo nie tylko dostęp do nowoczesnych i sprawnych technicznie maszyn, ale także pomoc doświadczonych operatorów. Dzięki stosunkowo niewielkim gabarytom pojazdów, doskonale sprawdzają się one nawet w zabudowanych i trudno dostępnych terenach.

www.projektsigma.pl

Przegląd - dróg Sigma Projekt


Jedną z usług oferowanych przez naszą firmę jest sumienny przegląd dróg. Sprawdzenia stanu technicznego nawierzchni, czy też pobocza dokonujemy na podstawie obowiązujących regulacji, dlatego nasi klienci mogą być pewni, co do wysokiego standardu naszych usług. Stan jezdni oceniamy na podstawie czterostopniowej klasyfikacji.

www.tixexpress.pl

Myjnie samochodowe


Prawdą jest, iż myjnie bezdotykowe Tixewash Polska Sp.j. szturmem wdarły się na polski rynek. Swoją popularność zawdzięczają takim czynnikom jak niezwykła łatwość obsługi, szybkość wykonania kąpieli oraz brak destrukcyjnego wpływu chociażby na lakier pojazdu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani działalnością franczyzową, zachęcamy do lektury.

piana-izolacja-slask.pl

Ocieplanie pianką : Izopur


Specjalnością działającej w branży budowlanej, certyfikowanej firmy IZOPUR jest ocieplanie pianką poliuretanową takich elementów konstrukcji jak dachy, stropy, ściany wewnętrzne i zewnętrzne, fundamenty czy piwnice. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów o znakomitych parametrach izolacyjności termicznej, trwałości oraz odporności na działanie wszelkich czynników zewnętrznych.

www.niwa.pl

Spawanie rurociągów


W skład wszechstronnych usług oferowanych przez przedsiębiorstwo Niwa wchodzi między innymi montaż instalacji technologicznych. Wykonywane przez naszych specjalistów spawanie rurociągów odbywa się przy wykorzystaniu dwóch nowoczesnych metod - orbitalnej lub plazmowej. Wejdź na naszą stronę i zobacz co jeszcze możemy Ci zaoferować.

www.zawszerazem.pl

Kremacja psa


Inspiracją do założenia firmy Zawsze Razem była oczywiście wielka miłość do zwierząt. Nasi czworonodzy są pełnoprawnymi członkami rodzin, dlatego po ich odejściu należy im się godne pożegnanie. Kremacja psa to jedno z wielu rozwiązań, na które coraz częściej decydują się pogrążeni w smutku właściciele.

www.upominkireligijne.pl

Sklep z dewocjonaliami


Zajmujemy sprzedażą pięknie zdobionych alb kapłańskich, a także komż ministranckich i lektorskich. Oferowane przez nas modele uszyte zostały z bardzo wytrzymałych tkanin zdobionych starannie wykonanymi haftami oraz innymi wzorami. W naszym asortymencie dostępna jest odzież z żorżety, a także wełnianego tropiku, które dzięki wysokiej jakości wykonania służyć będą podczas wielu mszy i nabożeństw. Zapraszamy do naszego sklepu z dewocjonaliami.

ran-synchron.pl

Odbiór zużytego oleju


Zajmujemy się utylizacją odpadów m.in. gastronomicznych i niebezpiecznych. W naszej ofercie znajduje się profesjonalny odbiór zużytego oleju, czyli m.in. cieczy silnikowych, transformatorowych, hydraulicznych, smarowych, przekładniowych, turbinowych i innych. Zapewniamy dostarczenie niezbędnych pojemników - od beczek (pojemność od 60 do 200 litrów) do pojemników (o pojemności 1000 litrów)

www.modernizacjaroku.org.pl

Ogólnopolski konkurs


Dokonałeś modernizacji, z której jesteś naprawdę dumny? Twoja gmina czy fundacja przyczyniła się do przebudowy obiektu, dzięki czemu ułatwiła życie wielu ludziom? Być może nie uwierzysz, ale ogólnopolski konkurs na najbardziej wyróżniające się przedsięwzięcie budowlane jest właśnie dla Ciebie! Już dziś zgłoś się do XXII edycji i pozwól, by cała Polska o Tobie usłyszała!