Wypoczynek

www.vision-art.pl

Zaproszenia na urodziny


Jeśli planujesz większą liczbę gości na własnej imprezie rocznicowej, szczególnie jeśli organizujesz swoją 18-stkę koniecznie należy pomyśleć nad atrakcyjnym sposobem zawiadomienia ich o tym. Zaproszenia na urodziny od Vision-Art sprawią, że Twoi goście poczują się wyjątkowo. Posiadamy gotowe szablony eleganckich inwitacji, a dzięki współpracy z zespołem doświadczonych grafików, jesteśmy również w stanie przygotować dowolny projekt na Twoje zamówienie. Dotyczy to zarówno grafiki, czcionki napisu, kolorystyki, jak i dodatkowych elementów.

toys.navoorbico.pl

Hurtownia zabawek


Jednym z produktów, który zawsze odniesie sukces na rynku bez względu na to, w którym okresie pojawi się w sprzedaży, są artykuły dla dzieci. Hurtownia zabawek, którą prowadzimy, zawarła w swojej ofercie niebywale szeroki asortyment modeli i typów, obejmujący między innymi lalki czy zabawki drewniane. Jednocześnie, tym co wyróżnia się spośród innych prezentacji, są swoiste, stworzone przez nas pakiety tematyczne, doskonałe na każdą porę roku lub okolicznością takie jak święta. Zachęcamy do kontaktu.

www.urodzinowo.com

Dekoracje urodzinowe


Przygotowując w domu tudzież restauracji przyjęcie - dla dziecka lub partnera - warto pomyśleć o estetycznej oprawie pomieszczenia. Dekoracje urodzinowe w postaci baloników, organzy, konfetti, lampionów, pomponów z bibuły, rozet, świderków i serpentyn, znajdziesz w internetowej ofercie Raol. Polecamy także pompkę do dmuchania od producenta Qualtex, szczególnie przydatną na duże eventy. Zachęcamy do wybrania ulubionych kolorów jubilata i kierowania się jego gustem, by sprawić przyjemną niespodziankę.

grupafocus.pl

Team building


Nie można zbudować prawidłowo funkcjonującego zespołu bazując na kontaktach między pracownikami, które polegają na zdawkowych informacjach wymienianych przez współpracowników mijających się na korytarzu, potrzeba prawdziwych więzi i poznania się nawzajem. Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wychodzimy naprzeciw ludziom. Organizacja imprez firmowych czy motywacji team building to rzecz, którą nasz firma zajmuje się od dwunastu lat.