Nauka

www.smile-swim.pl

Nauka pływania dla dorosłych Warszawa


Jeżeli poszukujesz placówki, która specjalizuje się w nauce pływania dla dorosłych na terenie Warszawy, to Smile-Swim jest dla Ciebie idealna! Nasza szkoła umożliwia skorzystanie z zajęć dla początkujących i zaawansowanych, grupowych bądź indywidualnych. W każdym przypadku instruktor zadba o rozwój szybkości i stylu, zapewniając Ci najlepsze umiejętności!

www.wonderland.com.pl

Szkoła językowa Łódź


Zapraszamy do odwiedzenia niezwykłego miejsca, jakim jest nasza szkoła językowa w Łodzi. Bez względu na to, ile masz lat i jakiego języka chcesz się nauczyć, jesteśmy w stanie zapewnić Cię, że nasze metody zyskają Twoją aprobatę. Dołożymy wszelkich starań, by każdy, kto wybierze naszą placówkę, był całkowicie zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu.

www.juma.krakow.pl

Prawo jazdy Kraków


Witaj w ośrodku szkolenia kierowców Juma. Tutaj szybko nauczysz się wszystkiego, co niezbędne, aby zdać państwowy egzamin na prawo jazdy w Krakowie. Przygotowujemy sumiennie pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Do każdego kursanta mamy podejście indywidualne, starając się jak najpełniej uzupełnić jego wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego. Chcesz zostać kierowcą? Zgłoś się na nasz kurs. Jeśli zadasz za pierwszym razem, dokument może być Twój nawet w dwa miesiące. Zapraszamy do kontaktu.

ckizatut.com.pl

Kursy i szkolenia zawodowe


Z myślą o osobach, które chciałyby zdobyć wykształcenie w określonej branży, firma przygotowała profesjonalne kursy i szkolenia zawodowe. Wszyscy chętni mają do wyboru między innymi kompleksowe przygotowanie do prowadzenia wózków widłowych lub do bycia spawaczem. Uczestnicy będą brali udział w zajęciach praktycznych oraz teoretycznych.

getjob.com.pl

Agencja pracy tymczasowej Kalisz


Mimo licznych kwalifikacji nie możesz znaleźć zatrudnienia? Agencja pracy tymczasowej w Kaliszu oferuje atrakcyjne finansowo posady w Belgii, Niemczech czy Holandii. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje zatrudnienie będzie w pełni legalne - załatwiamy formalności, umowy, dokumenty, wynagrodzenie i komfortowe warunki noclegowe.

polishnow.pl

Nauka języka polskiego


Specyficzna wymowa, skomplikowane zasady gramatyki, duża ilość idiomów. Nauka języka polskiego może postawić przed kimś, kto nigdy nie miał z nim do czynienia, wiele przeszkód. W naszej szkole pokazujemy, że poprawne posługiwanie się nim nie jest już zarezerwowane tylko dla mieszkańców naszego kraju.