Nauka

www.smile-swim.pl

Nauka pływania dla dorosłych Warszawa


Jeżeli poszukujesz placówki, która specjalizuje się w nauce pływania dla dorosłych na terenie Warszawy, to Smile-Swim jest dla Ciebie idealna! Nasza szkoła umożliwia skorzystanie z zajęć dla początkujących i zaawansowanych, grupowych bądź indywidualnych. W każdym przypadku instruktor zadba o rozwój szybkości i stylu, zapewniając Ci najlepsze umiejętności!

www.wonderland.com.pl

Szkoła językowa Łódź


Zapraszamy do odwiedzenia niezwykłego miejsca, jakim jest nasza szkoła językowa w Łodzi. Bez względu na to, ile masz lat i jakiego języka chcesz się nauczyć, jesteśmy w stanie zapewnić Cię, że nasze metody zyskają Twoją aprobatę. Dołożymy wszelkich starań, by każdy, kto wybierze naszą placówkę, był całkowicie zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu.

www.juma.krakow.pl

Prawo jazdy Kraków


Witaj w ośrodku szkolenia kierowców Juma. Tutaj szybko nauczysz się wszystkiego, co niezbędne, aby zdać państwowy egzamin na prawo jazdy w Krakowie. Przygotowujemy sumiennie pod względem teoretycznym, jak i praktycznym. Do każdego kursanta mamy podejście indywidualne, starając się jak najpełniej uzupełnić jego wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego. Chcesz zostać kierowcą? Zgłoś się na nasz kurs. Jeśli zadasz za pierwszym razem, dokument może być Twój nawet w dwa miesiące. Zapraszamy do kontaktu.

polishnow.pl

Nauka języka polskiego


Specyficzna wymowa, skomplikowane zasady gramatyki, duża ilość idiomów. Nauka języka polskiego może postawić przed kimś, kto nigdy nie miał z nim do czynienia, wiele przeszkód. W naszej szkole pokazujemy, że poprawne posługiwanie się nim nie jest już zarezerwowane tylko dla mieszkańców naszego kraju.

mobilelingua.com.pl

kursy językowe dla firm


MobileLingua to znana i ceniona szkoła językowa, w której mogą szybko i bez żadnych problemów opanować Państwo język hiszpański. Mamy bogate doświadczenie dydaktyczne, stosujemy nowoczesne, bardzo skuteczne metody nauczania. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej.

opinieouczelniach.pl

Uczelnie w Polsce


Jeżeli wkrótce będziesz musiał zdecydować o kierunku studiów, to u nas znajdziesz wszystkie uczelnie w Polsce, w jednym miejscu. Stworzyliśmy bazę ośrodków akademickich, publicznych i prywatnych, z podziałem na województwa oraz miasta. Wszystko po to, aby ułatwić wybór świeżo upieczonym maturzystom.

futura-bhp.com

Usługi BHP


Nasza firma jest obecna na rynku od ponad dekady i specjalizuje się w szkoleniach PPOŻ oraz z bezpieczeństwa i higieny pracy. Świadczymy kompleksowe usługi BHP obejmujące kursy, zarówno wstępne, jak i okresowe. Kursy prowadzimy nie tylko w języku polskim, ale także rosyjskim, angielskim oraz francuskim.